"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Spotkanie informacyjno - konsultacyjne

Odsłony: 198

LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „LIWOCZ” zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia finansowego na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej na spotkanie informacyjno-konsultacyjne, które odbędzie się dnia 30 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 10.00 w Brzyskach.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze nr 1/2023

Odsłony: 237

Ogłoszenie nr 1/2023

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ” ogłasza nabór wniosków o udzielenie wsparcia
finansowego dla podmiotów rozwijających działalność gospodarczą 
w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Termin składania wniosków: od 06.12.2023 r. do 19.12.2023 r.

Czytaj więcej...

Zaktualizowany harmonogram naborów wniosków_11.2023

Odsłony: 117

W związku z aktualizacją Harmonogramu naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność, Stowarzyszenie LGD "LIWOCZ" planuje ogłoszenie naboru wniosków w II półroczu 2023 r., w ramach przedsięwzięcia 2.2.2 Wsparcie finansowe dla podmiotów rozwijających dzialalność gospodarczą.

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców na temat możliwości pozyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027

Odsłony: 647

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców na temat możliwości pozyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027, które odbędzie się w Jaśle 12 października 2023 r. (Zajazd pod skałą, Krajowice 68, 38-211 Jasło).

Doświadczeni praktycy z PARP, NCBiR oraz BGK opowiedzą o nowych programach realizowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027, przybliżają warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach. Zostaną również przedstawione możliwości wsparcia przedsiębiorców w ramach 3 krajowych programów w perspektywie finansowej 2021-2027:

- Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki,
- Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej,
- Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.
Więcej informacji i zapisy (poprzez formularz) - link: https://redakcja.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=3264

Bezpłatne szkolenie pn. „1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja, Typ projektu: Wdrożenia prac B+R, innowacji przez MŚP”

Odsłony: 610

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja, Typ projektu: Wdrożenia prac B+R, innowacji przez MŚP”.

Szkolenie odbędzie się 12 października 2023 r. w godzinach od 9:30 do 14:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Szkolenie skierowane jest do MŚP w zakresie wdrożenia we własnej działalności gospodarczej wnioskodawcy wyników prac B+R mających na celu wytworzenie innowacyjnych produktów/ usług lub wprowadzenie nowych procesów produkcyjnych.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie wysyłane jest na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach min. 3 dni przed spotkaniem. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, oraz sprawną obsługę szkolenia.

W spotkaniu wezmą udział pracownicy Departamentu Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Organizator spotkania:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów

Link do informacji o szkoleniu: https://funduszeue.podkarpackie.pl/szczegoly-programu/szkolenia-i-konferencje/bezplatne-szkolenie-pn-1-3-wsparcie-msp-dotacja-typ-projektu-wdrozenia-prac-b-r-innowacji-przez-msp

EKOGALA - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości

Odsłony: 921

Marszałek Wojewodztwa Podkarpackiego w imieniu organizatorów zaprasza na XVII edycję EKOGALI - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości, ktore odbędą się w dniach 16-17 grudnia 2023 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Udział wystawców w targach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik ([Untitled] (1).pdf)EKOGALA63 kB