"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Konsultacje społeczne- aktualizacja lokalnych kryteriów wyboru

Odsłony: 349

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ” ogłasza konsultacje społeczne dotyczące zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji na działania związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz rozwojem prowadzonej działalności.
Powyższe wynika z Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 2 września 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz.U.2019 poz. 664 ze zm.).

Propozycje zmian do lokalnych kryteriów wyboru znajdują się w poniższym pliku (nową treść zaznaczono kolorem zielonym, a proponowane elementy do usunięcia zostały przekreślone).
Uwagi i sugestie do zaktualizowanych kryteriów można wnosić pisemnie, w tym na adres e-mail LGD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 27.09.2021 r. do godziny 14.00.

Kategoria: