Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Rozstrzygnięcie naboru wniosków Małe projekty - od 17 do 31 marca 2014 r.

W dniu 30 kwietnia 2014 roku odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia LGD "LIWOCZ" dotyczące ostatecznego zatwierdzenia list wniosków wybranych oraz niewybranych do finansowania w ramach naboru wniosków z zakresu Małe Projekty:

- Lista wniosków wybranych do dofinansowania

- Lista wniosków nie wybranych do dofinansowania

Rozstrzygnięcie naboru wniosków z Małych Projektów

W dniu 18 lutego 2014 r. w Brzyskach odbyło się Posiedzenie Rady Stowarzyszenie LGD "LIWOCZ" dotyczące ostatecznego zatwierdzenia list wniosków wybranych oraz niewybranych do finansowania w ramach naboru wniosków z zakresu "Małe projekty".

Posiedzenie Rady LGD "LIWOCZ"

         W dniu 18 marca 2013 roku w Brzyskach odbyło się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania LIWOCZ na którym nastąpiło zatwierdzenie list wniosków wybranych do dofinansowania w ramach naboru wniosków z zakresu "Małe projekty".

 

Małe projekty

W dniu 24 lutego 2013 r. odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "LIWOCZ", na którym dokonano oceny wniosków złożonych w ramach naboru z małych projektów trwającego od 7 stycznia do 4 lutego br. Do Biura LGD wpłynęły 24 wnioski na łączną kwotę 693 870,71 zł. Wszystkie okazały się być zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju. Poniżej lista wniosków wg uzyskanej liczby punktów.

 

Lista wniosków z zakresu "Małe projekty" nabór 2012

Procedura odwoławcza

Wniosek o ponowne rozpatrzenie

logotypy

Top