"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Biuro LGD "LIWOCZ" od dnia 16.03.2020 r. będzie działało zdalnie

Odsłony: 369

Szanowni Państwo !!
W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirus SARS-Cov-2 oraz zaleceniami o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich, biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ” od dnia 16-03-2020 r. będzie działało zdalnie.

Można skontaktować się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, ale nie będziemy świadczyć doradztwa bezpośredniego w biurze LGD.

Kontakt telefoniczny:

509 580 057, 507 575 294
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o wyrozumiałość w stosunku do zaistniałej sytuacji i zastosowanie się do wprowadzonych zmian w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich.

KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE ZMIANY LOKALNYCH KRYTERIÓW WYBORU OPERACJI

Odsłony: 454

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Lokalna Grupy Działania „LIWOCZ” ogłasza konsultacje społeczne dotyczące zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji na działania związane z:

- rozpoczęciem działalności gospodarczej,

- rozwojem prowadzonej działalności,

- rozwojem obszaru, oraz

- wyborem grantobiorców.

Propozycje zmian do lokalnych kryteriów wyboru znajdują sią w poniższym pliku.

Uwagi i sugestie do zaktualizowanych kryteriów można wnosić pisemnie, w tym na adres e-mail LGD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 20.03.2020 r. do godziny 16.00.

 

„PROWadzimy na starcie” - materiał filmowy o LGD województwa podkarpackiego

Odsłony: 922

Lokalna Grupa Działania "LIWOCZ" wzięła udział w nagraniach realizowanych przez TVP Rzeszów na potrzeby filmu promującego pt. „PROWadzimy na starcie”, przedstawiającego działalność i aktywność lokalnych grup działania z terenu województwa podkarpackiego, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału -PROWadzimy na starcie!: 20.12.2019, link: https://rzeszow.tvp.pl/45881551/20122019

LGD Prowadzimy na stracie

Szkolenie dla Organów LGD "LIWOCZ"

Odsłony: 1610

W dniu 28 listopada 2019 r. przeprowadzono szkolenia dla Organów LGD "LIWOCZ", tj. członków Rady, Zarządu i Komisji Rewizyjnej. 

Program szkolenia obejmował:

- Omówienie stanu realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na lat 2016-2022 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "LIWOCZ"

- Omówienie Procedury ogłaszania, oceny i wyboru operacji w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”

- Omówienie lokalnych kryteriów wyboru operacji (w związku z planowaną oceną wniosków w ramach przeprowadzonych naborów na operacje w zakresie podejmowania i rozwoju dzialalności gospodarczej)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniu.